Bezpłatna Wyszukiwarka Cen

Przedstawiamy Państwu kolejną aktualizację wyszukiwarki cen osprzętu i aparatury elektroenergetycznej. Z lewej strony okna znajdują się trzy zakładki ułatwiające nawigację - są to pola: "Spis Treści", "Wyszukaj" oraz "Ulubione". Mamy nadzieję, że podany program okaże się pomocny. Informujemy ponadto o aktualizacjach, które można pobierać bezpłatnie z naszej strony internetowej www.prosper.com.pl - poniżej bezpośredni link do wyszukiwarki.

Aktualną wersję pobiorą Państwo klikając poniższy link:
Pobierz plik

UWAGA !

INSTRUKCJA POBIERANIA

Po kliknięciu w link "Pobierz plik" należy wybrać opcję "Zapisz". Po zapisaniu pliku na dysk, w momencie uruchamiania pojawi się poniższe okno.


 

Aby wyszukiwarka działała prawidłowo, należy odznaczyć opcję "Zawsze pytaj przed otwarciem tego pliku" i dopiero po tej czynności kliknąć "Otwórz".

 

 

P.P.H.U. "PROSPER" Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo sprzedaży towarów wg cen innych niż podano w wyszukiwarce oraz na stronach internetowych, w przypadku wystąpienia błędów, zmiany cen producenta, zmiany stawek podatku VAT, podstawowych stóp procentowych NBP bądź wprowadzenia nowych podatków lub innych opłat. Wyszukiwarka cen udostępniana jest bezpłatnie i ma charakter informacyjny - nie jest ofertą handlową w rozumieniu art. 66 paragraf 1 Kodeksu Cywilnego ("Ustwawa z dn. 27.02.2002 o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz zmianie Kodeksu Cywilnego Dz.U. 2002 nr 141 poz. 1176; Kodeks Cywilny Dz.U. 1964 nr 116 poz. 93 z późniejszymi zmianami.").

Prosimy o szczególne uwzględnianie, przy posługiwaniu się naszymi cennikami, daty aktualizacji zamieszczanej na początku każdej strony cennikowej.